Odzyskiwanie danych zweryfikowany zakład.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida

Jeśli straciłeś dane na urządzeniu z systemem Android, potrzebujesz sposobu na ich odzyskanie. Na szczęście istnieje kilka różnych opcji. Jedną z opcji jest użycie zewnętrznego dysku. Ale upewnij się, że dysk ma wystarczającą liczbę portów USB i może obsługiwać urządzenia peryferyjne. Poza tym, prędkość transferu danych wpłynie na powodzenie procesu odzyskiwania.

Wiertło tarczowe

Disk Drill for Android to aplikacja, która pozwala użytkownikom odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android. Obsługuje tryb USB Mass Storage i może uzyskać dostęp do partycji pamięci. Działa z wieloma urządzeniami z systemem Android, w tym smartfonami i tabletami Nexus. Użytkownicy mogą być zmuszeni do rootowania urządzenia w celu użycia Disk Drill, ale oprogramowanie przeprowadza użytkowników przez proces i zapewnia wskazówki, jak uzyskać najlepszą stopę odzysku.

Darmowa wersja Disk Drill zawiera funkcję ochrony danych o nazwie Recovery Vault. Pomaga to szybko odzyskać usunięte pliki. Pozwala również wybrać ramy czasowe, w których chcesz zapisać usunięte pliki. Jeśli przypadkowo usunąłeś plik, możesz go łatwo przywrócić ze skarbca. Inną cechą tego darmowego narzędzia do odzyskiwania danych jest jego funkcja podglądu. Możesz wyświetlić podgląd każdego pliku, który Disk Drill znajdzie w oknie wyników wyszukiwania, aby upewnić się, że nie jest to duplikat innego pliku.

Disk Drill ma zaktualizowany interfejs, który jest bardziej przyjazny dla użytkownika. Umieszcza również funkcje takie jak odzyskiwanie danych i ochrona danych bezpośrednio w głównym oknie. Użytkownicy mogą również zobaczyć historię poprzednich sesji skanowania. Aplikacja obsługuje również setki formatów plików. Może również odzyskać dane z zaszyfrowanych dysków lub utraconych partycji. Program jest również kompatybilny z surowymi plikami fotograficznymi i wideo. Działa dobrze z systemami plików Windows, choć nie jest obsługiwany na Linuksie i urządzeniach Apple.

Disk Drill do odzyskiwania danych android to doskonałe narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików i obrazów. Posiada zaawansowane funkcje, które umożliwiają odzyskanie usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Możesz wybrać głębokie skanowanie lub szybkie skanowanie, aby odzyskać pliki. Możesz także wybrać partycje do odzyskania i użyć funkcji ochrony danych, aby upewnić się, że twoje dane nie zostaną przypadkowo nadpisane przez inne dane. To potężne narzędzie jest łatwe w użyciu i pomoże Ci odzyskać dane, które straciłeś.

Jihosoft

Jihosoft Android Data Recovery to narzędzie do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać dane z różnych formatów plików, w tym usunięte kontakty i wiadomości. Do poprawnego działania wymaga jednak zakorzenionego urządzenia z Androidem. Jeśli jednak nie masz czasu lub wiedzy technicznej, aby zakorzenić swój telefon, nadal możesz użyć Jihosoft do odzyskania utraconych danych.

Program Jihosoft Android Data Recovery został specjalnie zaprojektowany do odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać dane z karty SD Androida i pamięci, a także obsługuje różne urządzenia Samsung. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs ułatwia odzyskiwanie utraconych danych. Obsługuje również wiele typów plików i jest obsługiwany przez wiele systemów operacyjnych, w tym Windows i Mac.

Oprogramowanie można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej dewelopera. Po pobraniu, możesz następnie zainstalować oprogramowanie na swoim komputerze. Następnie możesz wybrać typy plików, które chcesz odzyskać. Po wybraniu plików, które trzeba odzyskać, można je teraz zapisać w bezpiecznej lokalizacji.

Jihosoft Android Data Recovery obsługuje wiele marek i modeli Androida. Jest kompatybilny z wersjami systemu Android 2.3 i wyższymi. Obsługuje również popularne marki smartfonów i tabletów. Program jest wysoce zalecany do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych. Możesz nawet rootować swój telefon za pomocą tego oprogramowania. Jeśli martwisz się o przywrócenie usuniętych plików z zewnętrznej pamięci masowej, możesz wybrać opcję odzyskiwania niestandardowego, aby uniknąć konieczności rootowania telefonu.

Tenorshare Android Data Recovery jest podobny do Jihosoft Android Phone Recovery, ale zapewnia lepsze UI i instrukcje krok po kroku. Ponadto, zapewnia również lepsze podglądy odzyskanych plików.

Dr. Fone

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android to świetny sposób na naprawę utraconych danych na urządzeniach z systemem Android. Te aplikacje mogą naprawić dane na zepsutych telefonach, tabletach z Androidem, a nawet telefonach, które zostały uszkodzone w wyniku resetu fabrycznego. Ale zanim zaczniesz ich używać, ważne jest, aby zrozumieć, jak działają i jakie są ich ograniczenia. Możesz wypróbować darmową wersję, aby zobaczyć, jak działa. Płatna wersja jest droższa i trwa dłużej, aby przeskanować urządzenie.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest dostarczane z planem odzyskiwania danych krok po kroku. Najpierw podłącz telefon z systemem Android do komputera. Następnie oprogramowanie przeskanuje urządzenie pod kątem utraconych danych. Następnie przywróci dane w ciągu kilku minut. Będziesz mógł wyświetlić swoje utracone dane po zakończeniu procesu.

Po pobraniu oprogramowania, podłącz telefon z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB. Upewnij się, że tryb debugowania USB w telefonie jest włączony. Gdy już to zrobisz, wybierz pliki, które chcesz odzyskać. Pliki te mogą obejmować zdjęcia, filmy, pliki audio, dokumenty i dzienniki połączeń. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, oprogramowanie do odzyskiwania danych Android rozpocznie skanowanie urządzenia.

Urządzenia z systemem Android stały się znacznie bardziej niezawodne w ostatnich latach, ale utrata danych jest nadal powszechna. Możesz przypadkowo upuścić lub złamać swój telefon, co może doprowadzić do utraty wszystkich ważnych danych. Jeśli tak się stanie, nadal możesz odzyskać dane za pomocą Dr. Fone, aplikacji od Wondershare. Może również naprawić systemy telefoniczne bez konieczności wykonywania resetu fabrycznego.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android to świetny sposób na odzyskanie utraconych danych. Oprogramowanie Android Data Recovery jest bezpieczne, bezpieczne i skuteczne. Oprogramowanie obsługuje szeroką gamę urządzeń z systemem Android. Może również odzyskać zdjęcia, kontakty i dokumenty. Ponadto, posiada podglądy, dzięki czemu można wybrać pliki, których potrzebujesz. To również działa dobrze z zakorzenionych urządzeń z systemem Android.

AirMore

AirMore to oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android, które może odzyskać utracone dane w wielu różnych sytuacjach utraty danych. To oprogramowanie jest łatwe w użyciu i oferuje bezpieczny sposób na odzyskanie utraconych danych. Nie przeszkadza ani nie narusza Twojej prywatności i odzyska tylko dane, które zostały uszkodzone lub utracone przez przypadek. Posiada intuicyjny trzyetapowy proces odzyskiwania danych, dzięki któremu cały proces będzie szybki i łatwy. Oferuje również podglądy danych przed odzyskaniem, dzięki czemu wiesz dokładnie, co będziesz odzyskiwać przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida jest potężne i intuicyjne, a także obsługuje wszystkie urządzenia z systemem Android działające w wersji 2.3 lub wyższej. To narzędzie jest bezpłatne do pobrania i wykorzystuje potężne algorytmy do odzyskiwania danych. Obsługuje również różne formaty plików. Jest łatwy w użyciu i będzie odzyskać usunięte pliki i istniejące dane z urządzeń z systemem Android.

Po dokładnym przeskanowaniu urządzenia, można rozpocząć przesyłanie danych na komputer. Na komputerze można zainstalować aplikację AirMore File Transfer, a następnie połączyć telefon z komputerem za pośrednictwem tej samej sieci WiFi. Za pomocą aplikacji można przesyłać i pobierać pliki, a także zarządzać aplikacjami. Jeśli Twoje urządzenie nie jest podłączone do Internetu, możesz również podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB.

AirMore zapewnia również system przechowywania danych online dla urządzeń z systemem Android. Możesz przeglądać przechowywane dane, wybierać pliki do przeniesienia, a nawet usuwać dane. AirMore obsługuje wszystkie główne przeglądarki i może łączyć się z podłączonymi urządzeniami za pomocą kodu QR.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Related posts