Odzyskiwanie danych w zdolna sztuczka.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida

Wiele osób, które korzystają z programów do odzyskiwania danych na Androida, nie jest zadowolonych z wyników. Istnieje kilka powodów, dla których tak się dzieje. Jednym z największych powodów jest to, że niektóre dane są nadpisywane przez nowe dane. Może się to zdarzyć, gdy nagrywasz filmy, aktualizujesz aplikacje lub pobierasz nowe rzeczy. Może to sprawić, że usunięte dane będą niemożliwe do odzyskania. Aby uniknąć tego problemu, musisz przestać używać swojego urządzenia do przechowywania nowych danych.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Darmowe oprogramowanie Android Data Recovery to świetny sposób na odzyskanie utraconych danych z urządzenia z systemem Android. Niezależnie od tego, czy dane zostały usunięte przypadkowo, telefon uległ awarii, czy urządzenie ma wirusa, oprogramowanie jest w stanie odzyskać dane, których potrzebujesz. Łatwy w użyciu interfejs programu ułatwia nawigację i przechowywanie odzyskanych plików.

Należy pamiętać, że oprogramowanie nie gwarantuje odzyskania wszystkich usuniętych plików. Nie przeszkadza to jednak w podjęciu próby. Nadal możliwe jest odzyskanie usuniętych danych, ale im wcześniej rozpoczniesz ten proces, tym lepiej. Dobre oprogramowanie do odzyskiwania danych Android powinno być w stanie odzyskać dane z uszkodzonych i zniszczonych urządzeń z systemem Android, a także wielu innych marek telefonów komórkowych.

Proces odzyskiwania rozpocznie się od skanowania urządzenia z systemem Android i odzyskania danych, które może znaleźć. Po zakończeniu skanowania, można wyświetlić odzyskane pliki. Będziesz mógł przeglądać dziesiątki tysięcy plików, a także pliki multimedialne.

Tenorshare

Tenorshare Android Data Recovery to doskonały program do odzyskiwania usuniętych lub utraconych danych z telefonów i tabletów z systemem Android. Posiada możliwość odzyskiwania plików zarówno z kart wewnętrznych jak i SD. Jest bezpieczny i nie instaluje niczego na urządzeniu. Program obsługuje szeroką gamę urządzeń i wersji systemu Android, od 1.5 do 5.0.

Oprogramowanie jest kompatybilne z urządzeniami Samsung, HTC, Motorola i Google Nexus. Może również przywracać dane z kart pamięci. Obsługuje również systemy operacyjne Android od 1.5 do 6.0. Jego przyjazny interfejs sprawia, że jest łatwy w użyciu. Wystarczy podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą fabrycznego kabla USB i dwukrotnie kliknąć aplikację, aby odzyskać dane.

Jako dodatkową korzyść, program umożliwia podgląd usuniętych plików przed ich odzyskaniem. Użytkownicy mogą korzystać z tej funkcji, aby upewnić się, że przywracają pliki, które przypadkowo usunęli. Jeśli to nie zadziała, program może nie odzyskać pliku. Jeśli nie jesteś pewien, możesz spróbować najpierw pobrać bezpłatną wersję próbną. Tenorshare oferuje dedykowane Centrum Obsługi Klienta, które pomoże Ci w razie jakichkolwiek pytań. Możesz również przeczytać ich stronę FAQ, aby uzyskać pomoc w konfiguracji programu i rozwiązywaniu problemów z błędami.

DroiKit

DroiKit do odzyskiwania danych z Androida to darmowe narzędzie zaprojektowane, aby pomóc Ci odzyskać usunięte lub utracone dane z urządzenia z systemem Android. Może odzyskać dokumenty, filmy, pliki muzyczne, bazy danych, wiadomości e-mail i inne. Oprogramowanie działa na szerokiej gamie urządzeń z systemem Android, od wersji 2.3 do 9.0. Może również pomóc w odzyskaniu danych z tabletów i pudełek telewizyjnych z systemem Android.

DroidKit for Android może odzyskać 13 różnych typów danych. Może również wydobywać informacje z Google Backup i naprawiać problemy systemowe. Może nawet odblokować ekran urządzeń z systemem Android, co jest pomocne w przypadku zagubionego telefonu lub tabletu. Może przywrócić usunięte i uszkodzone dane.

Kolejną dobrą cechą DroidKit dla Androida jest to, że nie wymaga rootowania, aby go użyć. Działa na każdym urządzeniu z Androidem, w tym na telefonach zrootowanych i odblokowanych. Posiada również dwa tryby odzyskiwania danych – szybki i głęboki. Pierwszy z nich szybko skanuje urządzenie, natomiast drugi przeprowadza dokładniejsze wyszukiwanie. Dzięki temu DroidKit for Android może odzyskać utracone lub usunięte dane z wysokim wskaźnikiem sukcesu.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych DroidKit for Android to świetna opcja dla osób, które straciły lub usunęły pliki ze swojego urządzenia z systemem Android. Jego interfejs umożliwia podgląd danych przed przywróceniem ich na komputer, a jego tryby podglądu i przywracania pozwalają przywrócić pliki w dowolnym formacie, który jest potrzebny.

DroiKit wymaga zrootowanego telefonu

DroidKit to doskonałe narzędzie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android, które nie wymaga rootowania. Ten program jest kompatybilny z ponad 20 000 różnych telefonów z systemem Android i obsługuje 13 różnych typów danych. Jest również w stanie odzyskać dane z usuniętych plików i uszkodzonych pamięci masowych. Użytkownicy mogą wybrać jeden z dwóch trybów odzyskiwania danych: Quick Recovery i Deep Recovery. Ta druga opcja inicjuje dokładniejsze skanowanie urządzenia i ma wyższy wskaźnik sukcesu.

DroidKit sprawdza się również na uszkodzonych telefonach. Może podglądać i przywracać istotne dane, takie jak kontakty, zdjęcia i muzykę. Gdy program odzyska dane z zakorzenionego telefonu, można je przenieść na inne urządzenie lub nawet na komputer. Aby rozpocząć, będziesz musiał włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu z Androidem.

DroidKit oferuje również wiele sposobów na odzyskanie utraconych danych ze smartfonów z systemem Android. Użytkownicy mogą odzyskać utracone dane z karty Sim lub kopii zapasowej Google, a nawet z uszkodzonych urządzeń Samsung. Korzystając z DroidKit, użytkownicy mogą również przywrócić dane z zakorzenionego telefonu bez rootowania. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które nie mają rozległej wiedzy komputerowej.

DroiKit obsługuje 6000+ urządzeń z systemem Android

DroiKit to kompletne rozwiązanie do odzyskiwania danych, które może usunąć ekran blokady z urządzeń z systemem Android, odzyskać utracone dane bez rootowania i naprawić problemy systemowe na urządzeniach Samsung. Działa na ponad 6000 urządzeń z systemem Android i obsługuje wersje OS od 2.3 do 9.0. Jest bezpieczny, skuteczny i w 100% wolny od wirusów. Obsługuje również tworzenie kopii zapasowych ważnych plików.

DroidKit działa na komputerach z systemem Windows i Mac, a także na wszystkich urządzeniach z systemem Android. Obsługuje również wiele różnych modeli Samsunga. Naprawia również różne błędy na poziomie systemu, w tym zamrożone ekrany i niedziałające kamery. W przeciwieństwie do wielu innych narzędzi Android, DroidKit jest kompatybilny z każdym urządzeniem Samsung. Integruje również dane z urządzeń z systemem Android i kategoryzuje je.

Inną wspaniałą cechą DroiKit jest jego zdolność do odzyskiwania różnych typów danych z telefonów z systemem Android. Wykorzystuje niestandardowe technologie, aby szybko wydobyć dane. Pozwala również przywrócić dane nawet wtedy, gdy urządzenie jest zablokowane. Program ma również możliwość odblokowania urządzeń używanych, które są chronione przez blokady FRP (Find My Phone). Co więcej, obsługuje ponad 6000+ urządzeń z systemem Android i ma zakres cenowy, aby dopasować się do budżetu.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Related posts